Gunaydın! ️ Bugun sizi sindirim sisteminizi tertemiz yapacak b

previus next

Gunaydın! ️ Bugun sizi sindirim sisteminizi tertemiz yapacak b
Gunaydın! ️ Bugun sizi sindirim sisteminizi tertemiz yapacak bir icecek ile tanıştırmak istiyorum ! GREEN FOR LİFE diyoruz ve yeşil icecek ile tanışıyoruz. Malzemeler; *7-8 yaprak ıspanak *Yarım demet maydonoz *1 adet salatalık *1 adet cekirdekleri cıkartılmış elma *1 adet muz (donmuş) *Limon suyu *600 ml soğuk su Tum malzemeleri blendera atıyoruz ve tamamen sıvı hale gelene kadar parcalıyoruz. Sonra afiyetle tuketiyoruz.️ Bağırsakları calıştırdığı İcin ve alkalize ozelliğinden dolayı kahvaltıda tuketilmesi oneriliyor. Ben bu yuzden gece yapıp dolaba atıyorum. Posası icinde olduğundan 2-3 gun buzdolabında,cam şişede vitaminini muhafaza edebiliyor. Faydaları nedir? *Bedeniniz sindirim işlemi ile yorulmadığı icin tum enerjisini toksinlerden arınmak ve daha fazla enerji uretmek icin kullanma fırsatı yakalayacak. *Ciltle parlaklık *Bağırsak duzeninde iyileşme *Tuketilen oğun miktarlarında azalma Koyu yeşilliklerin icinde cok yuksek oranda klorofil var. Bu sayede kanımızda oksijen taşıma kapasitesi artıyor. Kısacası yeşil icecek daha alkali bir ortam ve daha cok enerji demek. Ayrıca yuksek lif oranı icerir ve lifli yeşilliklerin suyu yuksek miktarda kalsiyum, magnezyum ve demir icerir.

We designed our page for the sizi Topic.Please scroll down with the utmost content about persondrink

If you use this pin where different size is required, the width and height of the pin will also be very important to you. Therefore, we wanted to give you information about this. The width of this pin is 1080.
The height of the pin is determined as 1350. You can use the pin quite comfortably in places where this ratio is appropriate.
If you need different sizes, you can choose to resize the pin.
You can also see different pins in my profile about , Gunaydın! ️ Bugun sizi sindirim sisteminizi tertemiz yapacak b, and spare.